Jasne logo

ul. Nad Radunią 32
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Dziękujemy WOJTKOWI za polepszenie naszej strony :-).

Korzystacie z pomocy społecznej? Nie? No to poczytajcie książkę Michała Wilka TROCHĘ PIEKŁA, TROCHĘ NIEBA, CZYLI POMOC SPOŁECZNA OD ŚRODKA.

Wydaliśmy kolejny tom poetycki Zdzisława Drzewieckiego - OSWAJANIE PUSTKI.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Aleksander Wat, Dziennik bez samogłosek, Warszawa, 1990
 
Format:A5
Liczba stron:320
ISBN:83-07-021112-X
Wydanie:okładka miękka
Cena:18 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Dziennik bez samogłosek wybitnego poety, prozaika, tłumacza, współtwórcy polskiego futuryzmu, Aleksandra Wata (1900-1967), został opracowany z jego pośmiertnej, archiwalnej spuścizny pisarskiej - rękopiśmiennych i maszynowych notatek o charakterze dziennika. Część z nich została napisana bez użycia samogłosek - stąd tytuł całości, nadany książce przez żonę pisarza Olę Watową, która teksty odcyfrowała i przepisała.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.