Jasne logo

ul. Nad Radunią 32
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Dziękujemy WOJTKOWI za polepszenie naszej strony :-).

Korzystacie z pomocy społecznej? Nie? No to poczytajcie książkę Michała Wilka TROCHĘ PIEKŁA, TROCHĘ NIEBA, CZYLI POMOC SPOŁECZNA OD ŚRODKA.

Wydaliśmy kolejny tom poetycki Zdzisława Drzewieckiego - OSWAJANIE PUSTKI.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

J. D. Salinger, Wyżej podnieście strop, cieśle i Seymour introdukcja, Warszawa, 1966
 
Format:A6
Liczba stron:248
ISBN:brak
Wydanie:pierwsze, oprawa twarda
Cena:16 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Autor pisze: Te dwa dłuższe opowiadania ukazały się po raz pierwszy w New Yorkerze; Podnieście wyżej strop, cieśle w roku 1955 i Seymour - Introdukcja w roku 1959. Chociaż różnią się one nastrojem i wymową, oba dotyczą w dużym stopniu Seymoura Glassa, najważniejszej postaci mego nie dokończonego jeszcze cyklu o rodzinie Glassów.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.