Jasne logo

ul. Nad Radunią 32
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Dziękujemy WOJTKOWI za polepszenie naszej strony :-).

Korzystacie z pomocy społecznej? Nie? No to poczytajcie książkę Michała Wilka TROCHĘ PIEKŁA, TROCHĘ NIEBA, CZYLI POMOC SPOŁECZNA OD ŚRODKA.

Wydaliśmy kolejny tom poetycki Zdzisława Drzewieckiego - OSWAJANIE PUSTKI.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Zofia Rygier-Nałkowska, Narcyza, Kraków, 1976
 
Format:A5
Liczba stron:296
ISBN:brak
Wydanie:drugie, okładka twarda
Cena:24 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

"Oto Narcyza - młodopolska pani Bovary pozbawiona złudzeń, świadoma małości i nikczemności swego otoczenia, odarta z romantycznej wiary w miłość, dźwigająca na sobie realne ciężary życia - w istocie przecież utrzymuje rodzinne stado pieczeniarzy, leniwych i bezwstydnych. Indywidualizm świadomy, ironiczny, chroni ją od poniżenia i przytłoczenia przez sytuację, jest schronieniem, rękojmią wyższości, wyniosłego odosobnienia..."

(ze Wstępu Hanny Kirchner)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.