Jasne logo

ul. Nad Radunią 32
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Dziękujemy WOJTKOWI za polepszenie naszej strony :-).

Korzystacie z pomocy społecznej? Nie? No to poczytajcie książkę Michała Wilka TROCHĘ PIEKŁA, TROCHĘ NIEBA, CZYLI POMOC SPOŁECZNA OD ŚRODKA.

Wydaliśmy kolejny tom poetycki Zdzisława Drzewieckiego - OSWAJANIE PUSTKI.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Władysław Stanisław Reymont, Ziemia obiecana, Warszawa, 1977, tom I-II
 
Format:A5
Liczba stron:324 + 302
ISBN:83-06-01246-1
Wydanie:dziewiąte, okładka miękka
Cena:20 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Powieść ta ukazuje z wielkim realizmem powstanie kolosa przemysłowego w Łodzi. Rozrost fortun fabrykantów, nędza wykorzystywanych przez pracodawców mas ludzkich, które ten moloch łódzki wchłania w siebie i wysysa w interesie garstki kapitalistycznych rekinów przemysłowych, zostały przedstawione bardzo sugestywnie.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.