Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

12 stycznia w Cedrach Wielkich odbyła się promocja książki Nazwy miejscowe powiatu gdańskiego (pruszczańskiego), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego, oraz przedstawienie naszej oferty wydawniczej - szczegóły TUTAJ.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! wszystkim miłośnikom książek życzy Wydawnictwo JASNE.

Ukazała się książka Nazwy miejscowe powiatu gdańskiego (pruszczańskiego), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Melchior Wańkowicz, Tworzywo, Warszawa, 1986
 
Format:A5
Liczba stron:310
ISBN:83-211-0643-9
Wydanie:dziewiąte, okładka miękka
Cena:16 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Powieść o emigrantach polskich, budujących w Kanadzie nowe życie. Aby napisać tę książkę, Wańkowicz w 1950 r. odbył ogromną podróż po Kanadzie, a powtórzył ją w pięć lat później,w trudnych, pionierskich warunkach docierając do najdalszych jej zakątków. Zebrany w ten sposób materiał posłużył mu do zbudowania, na przykładzie czterech bohaterów, panoramy losów polskich, począwszy od przełomu XIX i XX w.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.