Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Nie lada gratka czeka na pasjonatów wojen napoleońskich i Wielkopolski - OPISANIE TOPOGRAFII MEDYCZNEJ MIASTECZKA KĘPNA 1815, autorstwa Aleksandra Pawłowicza Władimirskiego, w przekładzie Andrzeja i Ludwiki Malińskich, pod redakcją Andrzeja Malińskiego.

Ukazało się opracowanie NAZWY MIEJSCOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO (województwo pomorskie), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

J. D. Salinger, Wyżej podnieście strop, cieśle i Seymour introdukcja, Warszawa, 1966
 
Format:A6
Liczba stron:248
ISBN:brak
Wydanie:pierwsze, oprawa twarda
Cena:16 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Autor pisze: Te dwa dłuższe opowiadania ukazały się po raz pierwszy w New Yorkerze; Podnieście wyżej strop, cieśle w roku 1955 i Seymour - Introdukcja w roku 1959. Chociaż różnią się one nastrojem i wymową, oba dotyczą w dużym stopniu Seymoura Glassa, najważniejszej postaci mego nie dokończonego jeszcze cyklu o rodzinie Glassów.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.