Jasne logo

ul. Nad Radunią 32
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

W trzeciej część z serii POMORZANIE ZNANI I NIEZNANI są kolejne ciekawe sylwetki.

Ukazał się numer 8 "ZESZYTÓW NAUKOWYCH PUNO" - Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie w Londynie.

Polecamy poradnik ciekawego życia na emeryturze (i nie tylko), także w trudnych czasach zarazy - książkę Gabriela P. Oleszka pt. KIEDY JESTEM W SREBRNYM WIEKU. POGODNIE I SWOBODNIE NA EMERYTURZE.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Bernardo Gumaraes, Niewolnica Isaura, Warszawa, 1986
 
Format:A5
Liczba stron:152
ISBN:83-06-01438-3
Wydanie:pierwsze, oprawa miękka
Cena:10 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

(...) Wzruszająca historia pięknej niewolnicy (porównywana niekiedy ze słynną "Chatą Wuja Toma") i jej miłosnych perypetii zyskała sobie zarówno bezlitosnych krytyków, jak i pełnych entuzjazmu wielbicieli , do czego przyczynił się również serial telewizyjny stanowiący wzbogaconą i rozbudowaną wersję powieści brazylijskiego romantyka.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.