Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

12 stycznia w Cedrach Wielkich odbyła się promocja książki Nazwy miejscowe powiatu gdańskiego (pruszczańskiego), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego, oraz przedstawienie naszej oferty wydawniczej - szczegóły TUTAJ.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! wszystkim miłośnikom książek życzy Wydawnictwo JASNE.

Ukazała się książka Nazwy miejscowe powiatu gdańskiego (pruszczańskiego), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Marian Brandys, Spotkania włoskie, Łódź, 1949
 
Format:A5
Liczba stron:172
ISBN:brak
Wydanie:okładka miękka
Cena:18 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Pieczątki biblioteczne, pożółkła okładka i kartki.

Zbiór szkiców reportażowych z pięciomiesięcznej wędrówki dziennikarskiej autora po Włoszech w roku 1949. Cały materiał reporterski zebrany w tej książce opiera się na źródłach bezpośrednich, tzn. na zetknięciach z żywymi ludźmi oraz na faktach, sprawdzonych w drodze osobistej obserwacji.

(Od autora)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.