Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Ukazało się opracowanie NAZWY MIEJSCOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO (województwo pomorskie), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Swoje doświadczenia w pracy "na słuchawce" opisał Michał Wilk w książce PRZEDSIONEK PIEKŁA, CZYLI CALL CENTER OD ŚRODKA.

Badaczom i miłośnikom Słowiańszczyzny polecamy kolejną część cyklu Tadeusza Białeckiego i Andrzeja Chludzińskiego SŁOWIAŃSKIE NAZWY GEOGRAFICZNE W NIEMCZECH. Część 1b: Pomorze Przednie (bez Rugii), Meklemburgia i Holsztyn.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Józef Kuśmierek, Uwaga! Człowiek, Warszawa, 1955
 
Format:A5
Liczba stron:116
ISBN:brak
Wydanie:drugie, okładka miękka
Cena:16 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Przebarwiona okładka, pieczątki biblioteczne.
Donn Kushner, Dar lutnika, Warszawa, 1987
 
Format:A5
Liczba stron:112 z ilustracjami
ISBN:83-10-09063-3
Wydanie:pierwsze, okładka twarda
Cena:6 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Poetycka, lecz nie pozbawiona lekkiego humoru opowieść o cudownym ptaku i jego wybawcy - wiejskim lutniku.
W baśniowej formie zawarta jest tu myśl o cenie płaconej za ukochanie tego, co nieosiągalne, i za marzenie o doskonałym pięknie.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.