Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Nie lada gratka czeka na pasjonatów wojen napoleońskich i Wielkopolski - OPISANIE TOPOGRAFII MEDYCZNEJ MIASTECZKA KĘPNA 1815, autorstwa Aleksandra Pawłowicza Władimirskiego, w przekładzie Andrzeja i Ludwiki Malińskich, pod redakcją Andrzeja Malińskiego.

Ukazało się opracowanie NAZWY MIEJSCOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO (województwo pomorskie), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Zofia Rygier-Nałkowska, Narcyza, Kraków, 1976
 
Format:A5
Liczba stron:296
ISBN:brak
Wydanie:drugie, okładka twarda
Cena:24 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

"Oto Narcyza - młodopolska pani Bovary pozbawiona złudzeń, świadoma małości i nikczemności swego otoczenia, odarta z romantycznej wiary w miłość, dźwigająca na sobie realne ciężary życia - w istocie przecież utrzymuje rodzinne stado pieczeniarzy, leniwych i bezwstydnych. Indywidualizm świadomy, ironiczny, chroni ją od poniżenia i przytłoczenia przez sytuację, jest schronieniem, rękojmią wyższości, wyniosłego odosobnienia..."

(ze Wstępu Hanny Kirchner)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.