Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Nie lada gratka czeka na pasjonatów wojen napoleońskich i Wielkopolski - OPISANIE TOPOGRAFII MEDYCZNEJ MIASTECZKA KĘPNA 1815, autorstwa Aleksandra Pawłowicza Władimirskiego, w przekładzie Andrzeja i Ludwiki Malińskich, pod redakcją Andrzeja Malińskiego.

Ukazało się opracowanie NAZWY MIEJSCOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO (województwo pomorskie), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Mirosław Żuławski, Ostatnia Europa, Warszawa, 1987
 
Format:A5
Liczba stron:82
ISBN:83-07-01643-6
Wydanie:trzecie, okładka miękka
Cena:15 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Trzy minatury prozatorskie Ostatnia Europa zostały napisane przez Mirosława Żuławskiego, znanego prozaika i publicystę, pod wpływem doświadczeń okupacyjnych. Pokazał w nich, jak w zestawieniu z doświadczeniami wojny degradowały się wszystkie dotychczasowe symbole kulturalnej Europy i upadał mit "europejskości", jak rozpadała się wspólnota uczuć i kultury, a los jednostki stawał się tragiczną groteską.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.