Jasne logo

ul. Jacka Soplicy 10/14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Nie lada gratka czeka na pasjonatów wojen napoleońskich i Wielkopolski - OPISANIE TOPOGRAFII MEDYCZNEJ MIASTECZKA KĘPNA 1815, autorstwa Aleksandra Pawłowicza Władimirskiego, w przekładzie Andrzeja i Ludwiki Malińskich, pod redakcją Andrzeja Malińskiego.

Ukazało się opracowanie NAZWY MIEJSCOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO (województwo pomorskie), autorstwa Andrzeja Chludzińskiego.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Leonardo Sciascia, Kontekst, Warszawa, 1978
 
Format:A6
Liczba stron:118
ISBN:brak
Wydanie:pierwsze, okładka twarda
Cena:7 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Zniszczona okładka.

Jakiś człowiek zostaje oskarżony o usiłowanie zabójstwa żony na podstawie poszlak, które jak mi się wydało, mogły być obmyślone, przygotowane i podsunięte właśnie przez żonę. Na kanwie tego faktu zaczeła mi się rysować historia mężczyzny, który systematycznie zabija sędziów i policjanta, który w pewnym momencie staje się jego alter ego...

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.